Stages

Titel Onderwerp Duur Geplaatst Contact
Lyme de baas: risicofactoren voor tekenbeten en de ziekte van Lyme De ziekte van Lyme wordt veroorzaakt door de Borrelia bacterie die wordt overgebracht door teken. Het aantal gevallen in Nederland is de afgelopen 20 jaar sterk toegenomen. Voor een goede preventie is meer inzicht nodig in risicofactoren voor het oplopen van een tekenbeet en/of de ziekte van Lyme. 6 maanden 18-05-2017 Dr. Kees van den Wijngaard, tel. 030-274 2910, e-mail: kees.van.den.wijngaard@rivm.nl
Seasonality of immunity against childhood disease in the Netherlands The Netherlands has a childhood vaccination programme with an overall very good coverage. Infectious disease incidence, for many pathogens, shows a seasonal pattern. 5 months 18-05-2017 Dr Hester Korthals Altes en Dr Liesbeth Mollema, RIVM. Email: hester.korthals.altes@rivm.nl
Onderzoek naar gestructureerde risico-inventarisatieprocedures ten behoeve van infectieziektesignalering Voor een goede infectieziektebestrijding is een tijdige en volledige signalering belangrijk. Een belangrijk onderdeel is de risico-inventarisatie en beoordeling van (potentiele) dreigingen. 4-12 maanden 11-06-2017 Paul Bijkerk, tel. 030-274 4760, E-mail: paul.bijkerk@rivm.nl
Hepatitis E en neurologische aandoeningen Om te onderzoeken hoe mensen in Nederland worden geïnfecteerd met hepatitis E, loopt van juni 2015 tot juni 2019 bij het RIVM het HEVIG-onderzoek (Hepatitis E Virusinfecties In onze Gemeenschap). 4-6 maanden 11-06-2017 Contactpersoon t/m juni 2017: Agnetha Hofhuis, 030-274 2268, Agnetha.Hofhuis@rivm.nl. Contactpersoon vanaf juli 2017: Sofie Mooij, 030-274 2135, Sofie.Mooij@rivm.nl
Healthcare utilization in top1% and top5% high care users Study on the course and predictors of healthcare utilization (costs) over time (2006-2014) in a cohort of patients treated for heart failure or heart attack. 7 months 01-11-2016 Joost Wammes, PhD-student; joost.wammes@radboudumc.nl , Tel: 024-3616359; Femke Atsma, senior researcher / methodologist; femke.atsma@radboudumc.nl, Tel: 024-3615310; Celsus Academy for Sustainable healthcare

Overzicht stageopdrachten

Wilt u een stageopdracht aanbieden? Klik hier voor meer informatie.